Čeká vás dovolená v kempu? Všechny potřeby pod stan zaplaťte z půjčky ihned.

Dovolená pod stanem nabízí příležitost, jak dopřát dětem dobrodružné prázdniny v přírodě a vám pár dnů odpočinku za dobrou cenu. Ubytování v kempu vyjde rozhodně levněji než poplatky za drahé pokoje v hotelu. Pokud si navíc vyberete kemp v blízkosti vody, můžete mít k pobytu v přírodě také koupání. Abyste si však mohli stanování s rodinou užít naplno, je nutné zakoupit potřebné vybavení. Je váš stan malý a potřebujete vybrat nový? Chybí vám spacáky a karimatky? Vše uhraďte z půjčky ihned.

Půjčka před výplatou každému na krátkou dobu

Pokud hledáte způsob, jak sehnat půjčku, která vás nezatíží na dlouho, našli jste tu pravou. Půjčky ihned jsou pro vás totiž přichystány maximálně na 45 dní. Navíc se s nimi vyhnete placení zbytečných poplatků a nevyžadují registraci. Proto také patří mezi nejoblíbenější na trhu. Sjednáte je během chvilky a na vašem účtu mohou být ještě dnes. Díky tomu stihnete ještě do víkendu nakoupit:

  • stan
  • spacáky
  • karimatky
  • posezení
  • termosku
  • ešus a jiné nádobí
  • čelovku

Komu mohou půjčky ihned pomoci?

Nebankovní půjčky ihned jsou určeny všem českým občanům starším 21 let. To jsou jediné podmínky, které musí žadatel splňovat, aby mu byla finanční podpora schválena. Není třeba dokládat žádná jiná potvrzení či vyjádření. Dokonce nepotřebujete ani výpis z rejstříku trestů, potvrzení o výši příjmu, nahlédnutí do registru dlužníků nebo ručitele.

Jak podáte žádost?

O peníze můžete zažádat z pohodlí domova. To je další přednost, kterou nebankovní půjčka má. Je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže ji můžete sjednat třeba v noci nebo o víkendu. Stačí, když vyplníte online formulář, zašlete jej ke zpracování a do pár minut zjistíte, zda vám byla finanční podpora schválena. Půjčit si můžete až 10 000 Kč, je však zcela na vás, o jakou sumu požádáte. Její výše i doba splatnosti jsou volitelné.