Chcete si zařídit havarijní pojištění? Zaplatí ho půjčka online do 10 min

Zatímco povinné ručení si podle zákona musí platit každý majitel motorového vozidla, o havarijním pojištění to neplatí. Je totiž dobrovolné. Jeho význam je ten, že se každý může pojistit proti škodám. Z havarijního pojištění dostanete odškodnění i v případě, když jste viníkem nehody. Jak a na co se můžete pojistit, kolik vás pojistka bude stát a proč je výhodné na platbu použít peníze z nebankovní půjčky ihned?

Půjčka online do 10 min pomůže, když spěcháte

Havarijní pojištění se vyplatí sjednat v případě, že hodně jezdíte. Čím více se vyskytujete na silnici, tím větší je riziko, že se stanete účastníkem nehody. Navíc pojistka kryje i v případě krádeže či v momentě, kdy vaše auto poničí přírodní živly, nebo si ho vyhlédnou vandalové. Zajímavé je, že si můžete sami zvolit, na jaká rizika se pojistíte. Pojistitelná jsou tato rizika:

  • dopravní nehoda
  • škody způsobené vandalem
  • škody způsobené přírodními živly
  • krádež

Podle zvolených rizik se odvíjí cena. Na výši pojistky se samozřejmě podepisuje také stáří a technický stav vozidla a také výše spoluúčasti. Běžně se platí několik tisíc ročně. Pojistku je určitě vhodné mít, takže pokud na ni aktuálně nemáte, její zřízení neodkládejte. Půjčka online do 10 min vám totiž okamžitě nabízí až 10 000 korun.

Půjčka online do 10 min a limity

Půjčit si můžete 500 až 10 000 korun. Splatnost je u této půjčky nastavitelná v rozmezí 7 až 45 dní. Je možné i prodloužení splatnosti nebankovní půjčky ihned na účet o dalších 60 dnů.

Jsou tu i jiné možnosti?

Na platbu pojistky si můžete vzít peníze také z kreditní karty. Dejte si ale pozor, protože výběr hotovosti je zpoplatněn.