Financujte bydlení i pomocí rychlé půjčky před výplatou

Mít vlastní bydlení, to je radost, ale současně i celoživotní starost. Nikdy totiž nevíte, co vám život připraví. I u vás doma se může vlastně kdykoliv cokoliv rozbít. Vždy je nutná oprava, která stojí peníze. Ty ale nemusí být pokaždé k dispozici, takže je nutné uvažovat o nějaké formě úvěru. Dobrá zpráva je, že se nabízí hned několik různých možností. Jaké to jsou a v jakých případech se vyplatí?

Doporučujeme

Půjčka na barák

Rychlé půjčky před výplatou jsou vhodné pro neodkladné opravy

Je to už zákon schválnosti, že několik dní před výplatou dochází v domácnostech k drobnějších poruchám, které je ale nutné neodkladně řešit. Je to například porouchaný kotel, rozbitý kohoutek a jiné malé nepříjemnosti. Situace je většinou taková, že na účtu je skoro prázdno, do výplaty několik dní, ale vy nutné potřebujete byť jen několik tisíc na opravu. Pro tyto případy se určitě vyplatí využít rychlé půjčky před výplatou. Peníze díky ní můžete získat i do hodiny od schválení žádosti.

Když peníze z rychlé půjčky před výplatou nestačí

Někdy se může jednat i mnohem větší sumu, kterou není možné díky rychlé půjče sehnat. Může to být třeba jen nákup nové televize či jiného spotřebiče, nebo také oprava podlahy a jiné stavební úpravy.

V tomto případě se nabízí 3 varianty řešení:

  1. Nákup na splátky
  2. Půjčka u banky
  3. Půjčka do výplaty u nebankovní instituce

Nákup na splátky (pokud je bezúročný) se jeví jako nejvýhodnější. Ne v každém obchodě ho ale nabízí a je možné ho využít jen pro případ nákupu spotřebičů. Úvěr u banky má tu výhodu, že je možné si půjčit i více peněž. Nevýhodou je poměrně zdlouhavé papírování a hrozí, že vás banka nakonec odmítne. Půjčka on-line u nebankovní instituce je rychlá a má zajímavé podmínky. V některých případech není nutné dokazovat příjem a společnosti často nenahlíží do registru dlužníků, takže si může půjčit kdokoliv.