I půjčka pro nezaměstnané pomůže při rekonstrukci kuchyně

V kuchyni se musíte cítit dobře. Měla by být vybavena tak, aby pro vás vaření nebylo obtížné. Jestliže máte starou kuchyni, která už nutně potřebuje nový kabát, je na čase se pustit do úprav. S financováním rekonstrukce i s nákupem nových spotřebičů vám pomůže půjčka pro nezaměstnané, dále také kontokorent či půjčka v bance. Co se kdy vyplatí?

Půjčka pro nezaměstnané se hodí hlavně na spotřebiče

Jestliže je vaše kuchyně v ještě dobrém stavu, ale hodilo by se vám několik nových spotřebičů, je určitě nejlepším řešením si vzít peníze z půjčky pro nezaměstnané. Řadí se mezi výhodné nebankovní půjčky ihned na účet. Během několika minut se díky této půjčce na vašem účtu objeví až 10 000 korun. Jak na to? Na stránkách nebankovní společnosti si zvolte, kolik si půjčíte a nastavte si dobu splatnosti. Dále vyplňte online žádost a počkejte asi 5 minut, až ji společnost posoudí. Jakmile je půjčka schválena, společnost pošle peníze na vámi zadané číslo účtu. Informace o schválení půjčky vám přijde ve formě SMS zprávy, proto se půjčce pro nezaměstnané říká také mobil půjčka.

Půjčka pro nezaměstnané nemusí stačit na vše

Když se chystáte na kompletní rekonstrukci, musíte počítat s investicí několika desítek tisíc korun. O půjčku na více peněz si můžete požádat v bance. Počítejte ale s tím, že si vás banka prověří. Pokud nemáte příjem, půjčka pro vás není reálná. Řešením je v tomto případě opakované využití nebankovní půjčky.

Jak pomůže kontokorent?

Peníze si můžete vzít také z kontokorentu (možnost čerpání peněz na běžném účtu do mínusu). I ten má ale negativa:

  • banka ho povolí jen lidem s vyššími příjmy
  • platí se většinou vysoký úrok

Uložit