Mobil půjčka

Rozbil se vám kotel, který vám doma obstarává teplo nebo ohřívá teplou vodu? Porouchala se vám pračka a rychle potřebujete novou? Nebo jste v obchodě narazili na věc, kterou jste dlouho chtěli a nyní ji mají za super výhodnou cenu? Potřebujete rychle sehnat několik tisíc korun, ale na vašem účtu svítí nula? Řešením se i pro vás stane výhodná mobil půjčka. Jak vlastně funguje a co vše pro její získání musíte udělat?

Mobil půjčka je mnohem přívětivější než půjčka v bance

Mobil půjčka je typem nebankovní půjčky. Používá se pro ni také název SMS půjčka či rychlá SMS půjčka. Jedná se o stejný typ úvěru, který možná vytrhne trn z paty i vám. Proč? Je to půjčka, kterou je snadné získat. K získání půjčky totiž není nutné:

  • dokazovat příjem
  • mít ručitele
  • udávat zástavu

Poskytovatelem mobil půjčky je nebankovní společnost. Pokud si chcete půjčku vzít, vybírejte společnost s prověřenou historií. Určitě není dobré si půjčovat od společností, které fungují méně než rok.

Mobil půjčka je vyřízena rychle!

Aby byla mobil půjčka vaše, musíte postupovat takto:

  1. vyplnit online žádost
  2. k žádosti připojit scan občanského průkazu, protože podmínkou půjčky je věk nad 21 let a české státní občanství
  3. počkat na schválení žádosti (obvykle je to jen několik minut)
  4. počkat, až vám peníze přijdou na účet (je to opět otázkou několika minut)

Kolik vám mobil půjčka nabízí?

I vy si můžete snadno půjčit až 10 000 Kč. Nejnižší možná částka je 500 Kč. Kromě výše úvěru si volíte také dobu splatnosti. Nejdelší doba splatnosti je 45 dní. Nejkratší doba je 7 dní.

Základní poradenství v oblasti nebankovních produktů