Nebankovní půjčka pro problémové klienty zaplatí nové vybavení na kolo

Nebankovní půjčka pro problémové klienty byla vytvořena, aby i problémovým klientům nabídla výhodný úvěr. Kdo je problémovým klientem? Pro banky to jsou lidé se zápisem v registru dlužníků Solus, nezaměstnaní, senioři, lidé se zápisem v trestním rejstříku či matky na mateřské. Nebankovní společnost všem těmto osobám i dalším vychází vstříc. Půjčí jim bez problémů!

Jaké má nebankovní půjčka pro problémové klienty podmínky?

Tato nebankovní půjčka má jen 2 velmi mírné podmínky, které musí splnit každý žadatel:

  1. žadatel musí prokázat, že je mu více než 21 let, současně žadatel nesmí být starší než 85 let
  2. žadatel musí prokázat, že je občanem České republiky

Obojí prokáže už při vyplňování online žádosti. Stačí k žádosti nahrát scan obou stran občanského průkazu. Nebankovní společnost si na základně uvedených údajů také ověří, zda u ní nemá žadatel jinou půjčku. Jestli by jiný úvěr měl, musel by ho nejdříve uhradit.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a její největší výhody

Jaké vybavení byste měli mít?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty i vám nabízí až 10 000 Kč. Za tuto sumu určitě nakoupíte všechny potřebné doplňky na kolo ve špičkové kvalitě. Co by mělo patřit i do vaší výbavy? Určitě je to helma, která dokáže zachránit život. Dále je vhodné funkční oblečení a kvalitní boty určené pro cyklistiku. Nezapomeňte ani na bezpečností prvky, jako jsou odrazka a další reflexní prvky.