Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Dostalo se vaše jméno na seznam dlužníků? Pokud ano, patříte mezi problémové klienty. Pokud chcete půjčit v bance, máte smůlu. Banka si každého klienta prověřuje a pokud je jeho jméno v registru, odmítne mu půjčit. Mezi pro banky problémové klienty patří i lidé, kteří mají záznam v rejstříku trestů. „Nežádoucí“ jsou i ti, kdo žijí z důchodu. Patříte do některé z těchto skupin a potřebujete půjčit peníze?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je vaše téměř okamžitě

Pokud ano, nemusíte se stresovat, že se kvůli nedostatku peněz dostanete do problémů. Nebankovní půjčka pro problémové klienty je tu i pro vás a je vhodná pro každého. Tato půjčka totiž nemá nesmyslně přísné podmínky. Je třeba jen splnit podmínku věku – nesmí vám být méně než 21 let. Druhou podmínkou nebankovní půjčky pro problémové klienty je české státní občanství. Pokud toto splňujete, stačí vyplnit online formulář, který najdete na oficiálních stránkách nebankovní společnosti. Vyplnění vám zabere pouze 5 minut, možná i méně. K žádosti musíte dodat scan vašeho občanského průkazu. Tím splníte obě dvě výše popsané podmínky a nebankovní společnost vám půjčku poskytne.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a její charakteristiky

  • nemusíte prokazovat příjem
  • nemusíte mít ručitele
  • nemusíte udávat zástavu
  • nesmíte mít jinou půjčku u nebankovní společnosti
  • můžete si ji brát opakovaně
  • sami si zvolíte dobu splatnosti a také sumu, kterou si chcete půjčit

Kolik a na jak dlouho?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je jednorázová. Maximální výše úvěru je 10 000 Kč. Nejnižší částka je 500 Kč. Nebankovní půjčka pro problémové klienty má dobu splatnosti 7 až 45 dní. Za její poskytnutí se platí poplatek.

Základní poradenství v oblasti nebankovních produktů