Nebankovní půjčka

Chybí vám peníze? Potřebujete je rychle sehnat a v bance vám odmítají půjčit? Pokud hledáte efektivní řešení, pomoc najdete u nebankovní půjčky. V tomto článku se dozvíte, jak nebankovní půjčka funguje.

Nebankovní půjčka a postup vyřízení žádosti

Nebankovní půjčka má velmi snadný postup vyřízení. Co musíte jako žadatel udělat? Stačí, když si zapnete počítač, připojíte se k internetu a zobrazíte si oficiální stránky nebankovní společnosti. Zde najdete online žádost a tu musíte vyplnit. Nebojte se, zvládnete to, protože stačí vyplnit základní údaje. Do žádosti se zapisují tyto údaje:

  • jméno
  • adresa
  • číslo účtu, na který chcete poslat peníze
  • číslo mobilního telefonu
  • rodné číslo a další.

K žádosti je třeba také přiložit scan občanského průkazu. Musíte oskenovat obě strany. Nebankovní společnost totiž musí prověřit, zda jste občanem České republiky. Nebankovní společnost také prověřuje váš věk. Půjčku získají jen osoby, kterým je více než 21 let a méně než 85 let.

Nebankovní půjčka a poplatky

Nebankovní půjčka je vázána jen mírným poplatkem. Počítá se individuálně podle výše úvěru a také podle doby splatnosti. Výši poplatku vám ukáže online kalkulátor. Sami si zvolte, jak vysokou půjčku a na jak dlouho si vezmete. Například za půjčku 3000 Kč se splatností na 7 dní zaplatíte jen 300 Kč. Nejvýhodnější je aktuálně nebankovní půjčka ve výši 9000Kč. Pokud si u ní nastavíte splatnost na 30 dní, nebudete muset platit žádný poplatek.

Jaké další výhody Nebankovní půjčka má?

Získají ji i osoby, které mají záznam v rejstříku trestů. Nebankovní společnost půjčí i lidem, jejichž jméno se nachází v registru dlužníků. Pokud půjčku splatíte, můžete si hned vzít další. Je také možné online nebo formou SMS požádat o prodloužení termínu splatnosti půjčky.

Základní poradenství v oblasti nebankovních produktů