Nebankovní půjčky ihned na účet

Banka vám odmítá půjčit? Nemáte ani kreditní kartu nebo kontokorent, ze kterých byste si mohli vzít třeba jen několik tisíc korun? Potřebujete rychle peníze? Jako výhodná možnost se nabízí nebankovní půjčky ihned na účet. Jak si jednoduše půjčíte z domu i vy?

K vyřízení nebankovní půjčky ihned na účet stačí chvilka

Pokud potřebujete maximálně 10 000 Kč, bude se vám nebankovní půjčka hodit. K jejímu získání budete potřebovat jen několik minut. Je důležité se připojit k internetu, otevřít si oficiální stránky nebankovní společnosti a nejdříve se podívat na online kalkulátor. Díky němu si nastavíte sumu a také dobu splatnosti podle vašich potřeb. Ihned také uvidíte, jaký poplatek budete muset za poskytnutí půjčky zaplatit. Poplatku se nemusíte bát, je poměrně nízký. Například při půjčce 500 Kč na 7 dní je to pouhých 50 Kč.

Pro koho jsou nebankovní půjčky ihned na účet určeny?

V dalším kroku vyplníte online žádost a odešlete ji. Nebankovní společnosti žádost okamžitě posoudí a ve formě SMS zprávy vám dá vědět, zda byla půjčka schválena. Protože není třeba dokazovat příjem, jsou nebankovní půjčky ihned na účet vhodné pro:

  • podnikatele
  • důchodce
  • studenty
  • matky na mateřské
  • osoby s nízkými příjmy
  • nezaměstnané a všechny ostatní

I s možností prodloužení

Standardní doba splatnosti nebankovní půjčky ihned na účet se pohybuje od 7 do 45 dní. Pokud byste nemohli půjčku včas splatit, požádejte si o prodloužení. Termín si můžete za poplatek prodloužit až o 60 dní. Počítejte s tím, že půjčku musíte splatit v jedné splátce. Pokud byste půjčku nezaplatili, nebankovní společnost vám bude účtovat penále. Jedná se o 10 % z celkové dlužné částky za každý týden. Neriskujte to!

Základní poradenství v oblasti nebankovních produktů