Nebankovní půjčky ihned

Dávno jsou pryč doby, kdy jsme si mohli půjčovat jen od bank. Zlom přišel v roce 2005, kdy do České republiky přišly nebankovní společnosti, které začaly nabízet výhodné nebankovní půjčky ihned. Dnes je situace taková, že jsou tyto půjčky mnohem populárnější než úvěry v bance. Také potřebujete rychle půjčit, ale nevíte, jak půjčku vyřídit? Přečtete si několik následující řádku a zjistíte, že je to velmi jednoduché.

Postup vyřízení nebankovní půjčky ihned

Ze všeho nejdříve si musíte dobře spočítat, kolik peněz a na jak dlouho si chcete půjčit. Využijte k tomu online kalkulátor, který je dostupný na oficiálních internetových stránkách nebankovní společnosti. Kalkulátor vám ukáže částku, kterou si můžete půjčit, dále také ukazuje termín splatnosti a současně počítá poplatek, který za půjčku zaplatíte. Poplatek není fixní, mění se v závislosti na půjčené částce a také na zvolené době splatnosti. V dalším kroku už jen stačí vyplnit online žádost, zadáváte do ní jen několik údajů. Kromě jiného si zvolíte, jakým způsobem chcete obdržet instrukce k platbě. Je to možné formou SMS zprávy, klasickou i elektronickou poštou.

Hlavní výhody nebankovní půjčky ihned

  • žadatel nemusí prokazovat příjem
  • nebankovní společnost nenahlíží do registru dlužníků
  • vyřídíte ji odkudkoliv, stačí jen připojení k internetu
  • není třeba udávat zástavu
  • je vyřízena během několika minut
  • je možné si půjčovat opakovaně, vždy po řádném splacení
  • není účelová, peníze použijete podle libosti

Má nějaká rizika?

Kromě poměrně krátké doby splatnosti nemají nebankovní půjčky ihned žádná rizika. Než si tedy půjčku vyřídíte, spočítejte si, zda jste schopni peníze včas vrátit. Pokud ano, Nebankovní půjčky ihned se nemusíte bát.

 

Základní poradenství v oblasti nebankovních produktů