Novou televizi zaplaťte z půjčky bez registru a poplatků

Už vás nebaví koukat se na starou a ne zrovna kvalitní televizi? Chcete si pořídit novou s větší úhlopříčkou, aby se vám na ní lépe sledovaly filmy i sportovní přenosy? Nemáte na to ale dost peněz? To vůbec nemusí být problém – stačí, když si požádáte o poskytnutí půjčky bez registru a poplatků.

Charakteristika půjčky bez registru a poplatků

  • krátkodobá nebankovní půjčka s dobou splatnosti 7 až 45 dnů
  • je ji ale možné v případě potřeby prodloužit, a to hned dvakrát, pokaždé o 30 dnů
  • půjčit si můžete 500 až 10 000 korun
  • je koncipovaná jako nebankovní půjčka pro problémové klienty, takže nemusíte ani dokládat svůj příjem a není problém, pokud máte záznam v registru dlužníků
  • není nutné shánět ručitele
  • půjčit si mohou lidé, kterým chybí peníze před výplatou, ale i nezaměstnaní, ženy na mateřské dovolené, studenti, senioři a podnikatelé

Jak si požádat o poskytnutí půjčky bez registru a poplatků?

O tuto půjčku si můžete požádat dvěma způsoby. Buď na oficiálních webových stránkách vyplníte jednoduchý formulář, který tam pro vás je připraven, nebo odešlete speciální SMS. Oba způsoby jsou velmi rychlé a snadné, takže záleží jen na vás, který si vyberete. Pokud vše dopadne, jak má, můžete mít peníze z této nebankovní půjčky ihned na svém účtu. Získat je můžete i v hotovosti – je to jen na vás.

Pomůže i kontokorent

Novou televizi můžete zaplatit i pomocí kontokorentu, jenž vám umožní si ze svého účtu vybírat do mínusu. Počítejte ale s poměrně vysokou úrokovou sazbou.