Nový outfit na letní párty a nebankovní půjčka si rozumí!

Léto se blíží a s ním přijde i doba, kdy se budou pořádat divoké letní večírky. Zjistila jste, že nemáte co na sebe? Termín prvního večírku se blíží, vaše výplata je ale v nedohlednu, takže nemáte dost peněz na nákup nového outfitu?

S nepříjemným problémem si poradí nebankovní půjčka

Jestliže chcete na prvním večírku zazářit v novém oblečení, je čas vyrazit na nákup. Rozhodně se nebojte investovat několik tisíc korun. Večírek určitě nebude jen jeden, takže nové oblečení jistě naplno využijete. Pokud vám můžete radit, pořiďte si šaty koktejlky. Vypadají skvěle na téměř každé postavě. Váš párty outfit by se měl držet módních hitů pro letošní letní sezónu. Mezi největší módní hity patří:

  • kombinace pastelové růžové s pastelovou modrou či zelenou barvou
  • metalické prvky – například boty, čelenka do vlasů, náramky
  • námořnický styl – nosit se bude hlavně temně červená v kombinaci s modrou

Jestliže jste zjistila, že na účtu nemáte dost peněz, pomůže vám oblíbená nebankovní půjčka.

Nebankovní půjčka je vyřízena velmi rychle

Nebankovní půjčky ihned na účet vyřídíte z pohodlí vašeho domu. Je to snadné, protože stačí vyplnit online žádost a odeslat ji. Nejdříve si zvolíte částku a dobu splatnosti. Z nebankovní půjčky ihned si jednorázově půjčíte až 10 000 korun. Sama si určíte také termín splatnosti. Při minimálním termínu splatnosti, což je 7 dní, se platí i minimální poplatek. Například za půjčku 2000 korun na 7 dní zaplatíte poplatek pouze 200 korun. Placení poplatku se můžete vyhnout. Musíte si ale o půjčku žádat poprvé. Jestliže ano, zvolte si dobu splatnosti 30 dnů a částku 9 000 korun. Při této kombinaci nebudete platit poplatek.

Je určena i pro vás!

Myslíte si, že nemáte na nebankovní půjčku nárok? Omyl, půjčka má totiž jen 2 mírné podmínky, díky kterým je dostupná opravdu pro každého. Půjčit si mohou i osoby se záznamem v registru dlužníků.