Pomocí nebankovní půjčky ihned koupíte nové odrážedlo pro dítě

Vaše dítě konečně začalo chodit a vy hledáte způsob, jak mu radost z pohybu ještě zpestřit? Potřebujete, aby se pohybovalo rychleji? Nečekejte na nic a kupte mu odrážedlo. Že nemáte dost našetřeno? Nevadí, protože jsou tu nebankovní půjčky ihned a kromě nich si můžete peníze půjčit také z kreditní karty. Obě možnosti mají své pro a proti. Máme pro vás jejich srovnání.

Nebankovní půjčky ihned a hlavní pozitiva

Nebankovní půjčky ihned na účet nejsou vázány na výši příjmu. Do žádosti sice žadatel vyplňuje výši výdajů a příjmů, ale nepotřebuje k tomu žádné potvrzení. Další výhodou je, že půjčku může získat opravdu každý. Je limitována pouze věkem, žadatel musí být starší 21 a mladší 85 let. Dále musí prokázat, že má české státní občanství. Super je, že nebankovní půjčky budou schváleny i těm, kdo mají záznam v registru dlužníků a také osobám jejich trestní rejstřík není čistý. Stejně funguje také nebankovní půjčka pro problémové klienty. Výhodou je i samotná žádost o půjčku. Vyplňuje se online a je rychlá. Její vyplnění trvá asi 10 minut. Blesková je také rychlost schválení půjčky. Je to zpravidla do několika minut od odeslání žádosti. Další výhodou je, že si o tento typ půjčky můžete požádat kdykoliv během dne i noci.

Srovnání nebankovní půjčky ihned s kreditní kartou

Zajímá vás, jaké výhody má kreditní karta? Oblíbená je z toho důvodu, že nabízí až 50 000 korun. Klienty na kartě láká i bezúročné období, což ale není dobře. Bezúročné období může fungovat jako past. Pokud ho totiž překročíte, bude se vám každý den k dlužné částce připisovat úrok až 20 %.

Žádost o kreditní kartu

Pokud chcete kartu získat, musíte:

  • jít do banky, případě požádat o kartu online
  • dát bance potvrzení o příjmech
  • čekat na vydání karty několik dnů