Potřebujete rychlou finanční pomoc? Spolehněte se na nebankovní půjčky

Jste právě v nepříjemné životní situaci, kdy se na vás jen valí účty, rozbíjí se nepostradatelné spotřebiče a všechno jde od deseti k pěti? Už netušíte, kde na všechny výdaje brát peníze? Nemáte se za co stydět, něco takového může potkat každého. Hlavně svou situaci začněte co nejdříve řešit, ať vám výdaje nepřerostou přes hlavu. V těžké chvíli vám pomohou nebankovní půjčky.

Co jsou nebankovní půjčky?

Jak název napovídá, jedná se o půjčky, které nabízejí jiné společnosti než banky. A to může mít pro vás spoustu výhod. Především nebankovní půjčka pro problémové klienty je vhodná téměř pro každého. Důvod je jasný, u takových půjček nemusíte dokládat potvrzení svého příjmu, shánět ručitele a zároveň není problém, pokud máte záznam v registru dlužníků nebo trestním rejstříku. Navíc nemusíte chodit na žádnou osobní schůzku, všechno si vyřídíte z pohodlí domova. Takže se nestane, že by se vám někdo snažil vnutit služby, které ve skutečnosti ani nepotřebujete. Také nebudete muset složitě vysvětlovat, na co peníze potřebujete.

Jak si o poskytnutí nebankovní půjčky požádat?

Pokud máte zájem o krátkodobou půjčku s dobou splatnosti 7 až 45 dnů a výší půjčky 500 až 10 000 korun, můžete si o ni požádat dvěma způsoby. Tím prvním je vyplnění žádosti na oficiálních webových stránkách poskytovatele. Druhou možností je zaslání speciální SMS. Do deseti minut budete informováni, zda vám půjčka byla schválena. Pokud vše vyjde, jak má, můžete mít peníze z nebankovní půjčky ihned na svém účtu. Získat je můžete i v hotovosti, záleží jen na vás, kterou možnost si vyberete.

Jaké jsou další možnosti?

  • kreditní karta
  • kontokorent
  • dlouhodobá půjčka
  • půjčka se zástavou nemovitosti