Problémy na dovolené – pomůže i SMS půjčka?

Nezáleží na tom, jestli budete trávit vaši dovolenou v exotice, nebo u českého rybníka, v horách či na vodě. V každém případě je třeba si uvědomit, že dny strávené mimo domov mohou být nezapomenutelnými, a to v pozitivním a bohužel i v negativním smyslu. Na dovolené se vám může přihodit mnoho nepříjemností jako ztráta či poškození zavazadel, porouchaný automobil, úraz, krádež vašich cenností či jiných potřeb a mnoho dalšího. I na takové věci je třeba se připravit a mít „v ruce“ záložní plán, který vám pomůže v řešení.

Doporučujeme

Dlouhodobá půjčka | Dlouhodobá půjčka | Krátkodobé půjčky

SMS půjčka jako rychlá pomoc

I vám se může stát, že budete rychle potřebovat peníze například na nákup ukradeného oblečení, opravu automobilu apod. Pokud s sebou nemáte dostatečnou finanční rezervu, jako řešení se nabízí SMS půjčka. Abyste ji získali, stačí poslat nebankovní společnosti SMS s částkou a vašimi osobními údaji (mnohdy stačí jméno) a peníze po schválení budete mít na účtu třeba i do hodiny. Je to určitě nejrychlejší způsob, jak chybějící finance získat.

Je SMS půjčka výhodnější než peníze, které vezete s sebou?

V mnoha ohledech ano:

  1. Půjčka online může fungovat jako záloha, využijete ji tedy jen v případě, je-li to nutné.
  2. Nebudete muset mít strach, že vám peníze, které máte u sebe, někdo odcizí.
  3. Nejste limitováni částkou – SMS půjčky jsou možné třeba i do výše 20 000 Kč, což na běžné nenadálé výdaje postačí.

Na co ještě myslet?

Zejména pokud vyrážíte za hranice České republiky, měli byste mít sjednáno cestovní pojištění. Bez něho se nevyplácí cestovat, protože léčebné výlohy se mohou vyšplhat i do řádů milionů korun. Pokud byste pojištění neměli, mohli byste si zadělat na celoživotní dluh. Kartičku pojištění s číslem asistenční služby mějte vždy po ruce. Jakmile se dostanete do problémů, volejte pojišťovnu a řiďte se jejími pokyny.