Půjčka ihned na nový monitor

Pracujete často na počítači, ale váš monitor začal blikat? Nebo správně nevykresluje barvy? Pořiďte si co nejdříve nový, jinak byste si mohli poškodit oči. Nemáte ale na nákup nového monitoru dost peněz? To nevadí. Půjčka ihned zajistí potřebné peníze.

Půjčka ihned pomůže

Tato krátkodobá nebankovní půjčka je vhodná pro všechny žadatele, kteří rychle potřebují sehnat peníze. Její výši si můžete nastavit podle svých potřeb. A pokud ji nestihnete včas splatit, nic se neděje, můžete si totiž požádat o její prodloužení. Je to možné dokonce dvakrát, vždy o 30 dní. Patří mezi půjčky pro problémové klienty, takže je vhodná i pro žadatele, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo trestním rejstříku. Nebankovní společnost mezi klienty nedělá rozdíly a snaží se vyhovět všem. Do tíživé finanční situace se může dostat každý z nás. Proto nemusíte dokládat ani potvrzení o svém příjmu. Zároveň nepotřebujete zástavu či ručitele.

Jaké podmínky musí žadatel o poskytnutí půjčky splnit?

  • být starší 21 let
  • být občanem České republiky
  • nemít u dané nebankovní společnosti nesplacené závazky

Půjčka ihned na vašem účtu

Jak si požádat o poskytnutí půjčky? Je to snadné, stačí vyplnit formulář, který naleznete na webových stránkách poskytovatele. Zabere vám to maximálně dvě minuty. Nebo můžete odeslat speciální SMS. Obratem budete informováni, zda vám půjčka byla schválena. Do pár minut můžete mít peníze na svém bankovním účtu.

Dlouhodobá půjčka

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili celou novou počítačovou sestavu? V tom případě vám pomůže dlouhodobá půjčka, díky níž budete moci získat víc peněz na delší čas. Jen s tímto závazkem budete muset počítat ještě dlouho.