Půjčka nebankovní se hodí, když budete malovat

Malování je pro mnoho lidí velký strašák. Na malování je třeba se důkladně připravit, odstěhovat nábytek a zakrýt vše, co nemá být ušpiněno. Po malování je třeba udělat generální úklid vrátit vše pěkně na místo. Velkou položkou do rozpočtu je ale i nákup potřeb na malování. Je třeba koupit barvy, štětce, válečky, zakrývací plachtu a další. Nezbyly vám na to peníze?

Půjčka nebankovní vám pomůže vše nakoupit

Pokud chcete s malováním začít, určitě už nic neodkládaje. Čím dříve se pustíte do práce, tím dříve budete mít hotovo a budete si moci užívat novou podobu vašeho interiéru. Půjčka nebankovní vám pomůže sehnat potřebnou částku, se kterou si můžete dovolit koupit vše potřebné. Nabízí totiž i vám částku od 500 až do 10 000 korun. Je výhodou, že si sumu volíte sami, takže si můžete půjčit jen tolik, kolik skutečně potřebujete. Myslete ale na to, že při malování se mohou objevit různé závady (např. prasklá stěna) a ty také bude potřeba opravit. Nic tedy nezkazíte tím, když si půjčíte více. Budete tak mít aspoň rezervu a nebudete muset počítat každou korunu.

Půjčka nebankovní a její výhoda pro nové žadatele

Jestliže si chcete vzít půjčku vůbec poprvé, je pro vás nejvýhodnější, pokud si půjčíte částku 9 000 korun. Dejte si splatnost na 30 dní a výsledkem bude, že za poskytnutí půjčky nebudete platit ani korunu. Stejně funguje také mobil půjčka a půjčka před výplatou každému.

Proč je výhodnější?

Půjčka nebankovní je výhodnější než kreditní karta z těchto důvodů:

  • ke kartě se váže úroková sazba až 22%
  • kartu je těžké získat
  • u karty se platí za výběr v hotovosti