Půjčka před výplatou každému

Podle statistických čísel je evidentní, že se průměrná mzda v České republice zase o něco zvýšila. V březnu tohoto roku dosáhla průměrná mzda výše 28 152 korun. Ovšem realita je taková, že jen málokdo na takový plat dosáhne. Průměrnou mzdu v této výši či o něco vyšší pobírá jen třetina obyvatel. Další 2 třetiny mají problém zcela opačný. Lidé žijí z výplaty do výplaty a často řeší, že se jim nedostává několik set nebo tisíc korun na běžné nákupy. Tito lidé mohou problém vyřešit pomocí půjčky před výplatou každému.

Jak půjčka před výplatou každému funguje?

Jedná se o úvěr od nebankovní společnosti, který není vázán přísnými podmínkami. Je tomu právě naopak – půjčka před výplatou každému má jen 3 mírné podmínky:

  1. žadatel nesmí být mladší než 21 let
  2. žadatel musí mít české státní občanství
  3. žadatel nesmí mít jinou nesplacenou půjčku u společnosti, od které si úvěr bere

Celý proces vyřízení půjčky funguje velmi jednoduše. Žadatel musí pouze vyplnit online žádost, kterou najde na internetových stránkách nebankovní společnosti.

Půjčka před výplatou každému a vyplnění žádosti

Vyplnění žádosti je otázkou několika minut. Vyplňuje se jen několik údajů. Je třeba společnosti sdělit i to, jaké máte příjmy a výdaje. Není třeba se ale bát. Nebankovní společnost půjčuje i lidem, kteří nemají práci či pobírají sociální dávky. Bez problémů také půjčí těm, jejichž jméno se aktuálně nachází v registru dlužníků Solus a dokonce osobám, které mají záznam v trestním rejstříku.

Půjčka před výplatou každému a poplatek

Půjčka před výplatou každému je zpoplatněna. Nebankovní společnost si za její poskytnutí účtuje poplatek. Jeho výše je stanovena na základě výše půjčené sumy a odvíjí se také od doby splatnosti. Nejdelší doba splatnosti je 45 dní.

Základní poradenství v oblasti nebankovních produktů