Půjčka pro nezaměstnané na nový mrazák

Pokazil se vám mrazák a potřebujete rychle koupit nový, abyste mohli znovu uskladnit potraviny a předejít tak jejich zkažení? Nebo vám ten váš už nestačí a musíte k němu dokoupit další? Pokud jste právě bez zaměstnání, bude pro vás obtížné vložit do nového spotřebiče tolik peněz najednou. Můžete ale využít půjčky ihned, která vám potřebné finance poskytne.

Kdo může žádat?

Půjčka pro nezaměstnané je ideálním řešením pro lidi, kteří jsou krátkodobě či dlouhodobě bez práce. Je poskytována nebankovními společnostmi, které nejsou při posuzování žádostí tak přísné jako běžné banky. Navíc u nich není třeba dokládat potvrzení o výši příjmu ani výpis z rejstříku trestů či registru dlužníků. Proto na ni dosáhne téměř každý. Okamžitá půjčka však není určena jen nezaměstnaným. Mohou si o ni zažádat také senioři, studenti nebo ženy na mateřské. Jedinými podmínkami pro její poskytnutí jsou věk a státní občanství.

Jak půjčka pro nezaměstnané funguje?

Půjčka je pro vás připravena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Díky tomu ji vyřídíte kdykoliv budete potřebovat a to i z pohodlí domova. Žádost totiž podáváte sms zprávou nebo vyplněním online formuláře. Do něj uvedete základní údaje o vaší osobě jako jméno a příjmení, adresu, rodné číslo a číslo občanského průkazu. Vyberete, zda chcete peníze odeslat bankovním převodem nebo poštovní poukázkou a pak už jen čekáte na schválení půjčky.

Na výběru mrazáku si dejte záležet

Půjčka pro nezaměstnané vám poskytne až 10 000,- Kč, ze kterých snadno pořídíte kvalitní spotřebič. Před nákupem si dobře ujasněte, jaká kritéria by měl váš mrazák splňovat. Řiďte se především:

  • objemem
  • klimatickou třídou
  • energetickými náklady
  • typem