Půjčky bez registru a poplatku

Dávno jsou pryč doby, kdy si lidé mohli peníze půjčovat jen v bance. V dnešní době je možné si půjčovat také od nebankovních institucí. V současné době jsou dokonce půjčky od nebankovních společností mnohem populárnější. Proč tomu tak je?

Půjčky bez registru a poplatku jsou klientsky přívětivé

Půjčky v bance jsou charakteristické tím, že mají velmi přísné podmínky. V ČR působí celkem 25 bank a každá z nich si žadatele o půjčku důkladně prověřuje. Sleduje například jeho finanční historii, prověřuje, zda jméno žadatele figuruje na seznamu dlužníků. Pokud ano, úvěr bez milosti zamítne. Nebankovní společnost takto nejedená. Půjčí i osobám, jejichž jméno se v registru dlužníků Solus objevuje. Pro takové osoby platí stejné podmínky jako pro ostatní žadatele:

  • půjčky bez registru a poplatku dostanou jen osoby, kterým je více než 21 a méně než 85 let
  • žadatel musí prokázat české státní občanství
  • žadatel nesmí mít u nebankovní společnosti jinou aktivní půjčku

Půjčky bez registru a poplatku a podání žádosti

Půjčky bez registru a poplatku se vyřizují online. Pokud si žadatel bude brát půjčku opakovaně, otevře se mu možnost požádat o půjčku ve formě SMS zprávy. Online žádost je možné vyplnit během dne i noci. Nebankovní společnost pracuje 24 hodin denně včetně víkendů. Okamžitě žádost posoudí, pokud jsou splněny všechny 3 podmínky, peníze odešle na účet žadatele do jedné minuty.

Výhodná varianta bez poplatku

Za poskytnutí půjčky bez registru a poplatku se platí poplatek, jehož výše se odvíjí od půjčené sumy a doby splatnosti. Pokud si ale zvolíte variantu: Půjčka 9 000 Kč na 30 dní, nebudete platit žádný poplatek.

 

Základní poradenství v oblasti nebankovních produktů