Půjčky bez registru zaplatí novou dětskou postel

Uteklo to jako voda a z roztomilého miminka, které jste si přinesli z nemocnice, je už malá slečna nebo malý rošťák. Klasická postýlka už nestačí a vy potřebujete koupit novou postel. Nemáte na ni aktuálně dost peněz? Využijte půjčky bez registru. Poradíme i s tím, na co si musíte při výběru postele pro dítě dát pozor.

Podmínky půjčky bez registru

Půjčka bez registru má jen tyto 3 mírné podmínky:

  1. věk 21 až 81 let
  2. české státní občanství
  3. nesmíte mít u společnosti jinou nesplacenou půjčku

Pokud tyto podmínky splňujete, neváhejte a o půjčku si požádejte. Stačí jen vyplnit online žádost. Do té vyplňujete jen několik základních údajů. Je třeba zadat jméno a příjmení, číslo občanského průkazu, rodné číslo aj. Je třeba vyplnit také číslo bankovního účtu, na který chcete poslat peníze. Pokud vám bude žádost schválena, peníze vám přijdou do druhého dne. Půjčky bez registru fungují stejně jako půjčky do výplaty, k jejich získání není třeba dokazovat příjem.

Mají půjčky bez registru nějaká rizika

Půjčka online je určena pro všechny, kteří potřebují získat rychle několik tisíc korun. Její výhodou a současně rizikem je krátká doba splatnosti. Ta je volitelná v rozmezí 7 až 45 dní. Je třeba si dobře spočítat, zda budete schopni peníze v poměrně krátkém termínu vrátit. Pokud budete mít s termínem splatnosti problém, včas si požádejte o prodloužení.

Na co si dát při výběru postele pro dítě pozor?

Důležitá je kvalita konstrukce. Musí být pevná a neměla by mít ostré hrany, aby se o ní dítě neporanilo. Důležité je, aby se konstrukce nekývala. Je lepší koupit dítěti postel větší. Důležitá je také kvalita matrace. Pro dítě volte matraci tvrdou.