Půjčky pro problémové klienty usnadní nákup vánočních dárků

Po roce je tu opět nejkránější období. Jsou tu dny, kdy jsou si lidé tak trochu blíže, jsou všímavější, tolerantnější, vlastně vše je tak trochu kouzelné. Nemůžete se dočkat, až se svými blízkými usednete ke štědrovečerní tabuli a poté se přesunete ke stromečku rozbalovat dárky? Jenže současně máte vrásky na čele, protože nemůžete nakoupit všechny dárky, které byste chtěli? Pokud vám chybí jen několik tisíc korun, dá se problém dost rychle řešit. Přečtěte si více o tom, jak půjčky pro problémové klienty pomohou i vám, abyste si užili perfketní vánoční svátky.

Půjčky pro problémové klienty, nebo produkty z banky?

Napadlo vás, proč byste měli využívat nebankovní půjčky pro problémové klienty, když můžete zajít do banky? Důvodů je hned několik. Může se stát, že jednání v bance bude zdlouhavé. Banka je totiž hodně nedůvěřivá a žadatele si důkladně prověřuje. Zjišťuje, jestli:

  • má žadatel vysoký příjem,
  • dluží i někde jinde,
  • je jeho jméno v registru dlužníků,
  • byl někdy v minulosti trestán apod.

Půjčky pro problémové klienty a nastavení

Navíc je problém, že si musíte většinou půjčit větší částku a uvázat se ke splácení na několik let. Daší problém je, že pokud si chete vzít kreditní kartu, musíte se připravit na vysokou úrokovou sazbu. Nebankovní půjčka žádné takové překážky nemá!  Nebankovní půjčka je výhodná i tím, že ji lze indivudálně nastavit.

Možnosti půjčky

Finská půjčka i vám nabízí 500 až 10 000 korun se splatností na 7 až 45 dní. Splatnost je možné ještě prodloužit o dalších 60 dní. Za to se platí jen mírný poplatek. Žádost se podává online a také přes SMS zprávu.