Rychlá půjčka pro dlužníky jako pomoc, když chcete vyrazit na super oslavu Nového roku

Už se nemůžete dočkat až vyrazíte slavit Nový rok? Jenže vám radost trochu kazí fakt, že nemáte tolik peněz, kolik byste si přáli? Výplata vám přijde až v lednu? Podívejte se na to, jak pomocí nebankovní půjčky lehce získat až 10 000 korun. Je to velmi snadné a rychlé.

Rychlá půjčka pro dlužníky je tu pro všechny

Z názvu je patrné, že si peníze mohou půjčit i tzv. dlužníci. Jedná se o osoby, jejichž jméno se kvůli nesplácení dostalo do registru dlužníků. Ten mezi sebou sdílí například banky, leasingové společnosti, poskytovatelé energií aj. Pro některé poskytovatele je fakt, že se jméno osoby v registru nachází překážkou k tomu, aby poskytly úvěr. Dejte si na to velký pozor. Pouze nebankovní společnosti to nevadí, půjčí všem. Nebankovní půjčka je tu kromě dlužníků pro:

  • matky na mateřské,
  • seniory,
  • studenty,
  • nezaměstnané aj.

Rychlá půjčka pro dlužníky se dá lehce nastavit

Rychlá půjčka pro dlužníky má tu výhodu, že si ji každý žadatel rychle přizpůsobí k obrazu svému. Může si zvolit sumu, kterou si půjčí v rozmezí od 500 do 10 000 korun. Volí se vždy částka v řádech stokorun, tedy například 2300 korun, 5600 korun apod. Je také výhodou, že si volí dobu splatnosti. Ta se pohybuje od 7 do 45 dní. Je také možné prodloužení až o dalších 60 dní. Prodloužení je možné dvakrát, pokaždé od 7 do 30 dní.

První mají půjčku zdarma!

Finská půjčka je pro nové žadatele dostupná zdarma. Stačí, když si půjčí 9000 korun a dají si splatnost na 30 dní. Samozřejmě musí půjčku v daném termínu vrátit. I pro ostatní je tu zajímavý bonus. Pokud půjčku vrátí předčasně, bude jim původní poplatek poměrně snížen.