Rychlá půjčka pro dlužníky na lyžařský kurz

Přišlo vaše dítě domů s tím, že potřebuje peníze na lyžařský kurz? Jenže vy máte před výplatou, takže nemáte dost peněz? Jako snadná pomoc se v takové situaci nabízí rychlá půjčka pro dlužníky. Její koncept je vytvořen tak, aby si bez problémů mohl půjčit de facto každý. Využijete toho i vy?

Rychlá půjčka pro dlužníky jako pomoc pro všechny

Jak lze snadno odvodit z názvu, je rychlá půjčka pro dlužníky určena i pro ty, jejichž jméno se dostalo do registru dlužníků. Co je registr? Můžete si ho představit jako seznam jmen osob, které měly někdy v minulosti problémy se splácením. Tento seznam mezi sebou sdílí firmy, jako jsou například banky, nebankovní společnosti, leasingové firmy, poskytovatelé energií aj. Banka například do registru nahlídne a pokud zde najde jméno žadatele, půjčku mu neposkytne. Nebankovní společnost tak nejedná. Ta poskytne půjčku například i těm, kdo jsou bez práce. Nebankovní společnosti stačí, aby žadatel splnil tyto podmínky:

  • neměl u ní jinou nesplacenou půjčku,
  • měl české státní občanství,
  • byl ve věku 21 až 85 let.

Rychlá půjčka pro dlužníky a snadné vyřízení online

Nebankovní půjčka se vyřizuje online, stačí navštívit oficinální stránky nebankovní společnosti. Nejdříve si pomocí konfigurátoru zvolíte sumu a dobu splatnosti a poté vyplníte žádost. K ní je potřeba nahrát scany obou stran občanského průkazu. Je to nutné z toho důvodu, aby si společnost rychle ověřila vaše údaje.

Poplatek je mírný

Nebankovní finská půjčka má mírný poplatek, který se navíc při předčasném splacení poměrně sníží. Výše poplatku se určuje na základě půjčené částky a doby splatnosti.