SMS půjčka ihned úplně každému zajistí nový sporák

Rozbil se vám sporák? Už ho není možné opravit? V tom případě vám nezbývá nic jiného, než si koupit nový, bez sporáku se totiž jen těžko obejdete. Nedostávají se vám na to peníze a do výplaty čekat nechcete? V tom případě pro vás máme jednoduché řešení – SMS půjčka ihned úplně každému pomůže.

SMS půjčka ihned úplně každému poskytne potřebné peníze

O co se jedná? Tato nebankovní půjčka je určena téměř pro každého. Stačí, když je žadatel občanem České republiky a nemá u poskytovatele žádnou aktivní půjčku. Může o ni požádat i člověk se záznamem v registru dlužníků nebo trestním rejstříku a nemusí dokládat potvrzení o svém příjmu. Půjčka je tedy určena i pro nezaměstnané, studenty, seniory, ženy na mateřské dovolené a podnikatele. Výše této půjčky je 500 až 10 000 korun, doba splatnosti je 7 až 45 dnů, v případě potřeby si ji ale můžete snadno nechat prodloužit, a to až o 60 dní. Nemusíte shánět ručitele a nepotřebujete ani žádnou zástavu.

SMS půjčka ihned úplně každému – jak o ni požádat?

  • je to klasická mobil půjčka, takže si o ni můžete požádat prostřednictvím jednoduché SMS zprávy
  • nebo můžete na webových stránkách poskytovatele půjčky vyplnit formulář, který tam na vás čeká – je to velice snadné a nezabere vám to více než dvě minuty

Pomůže i dlouhodobá půjčka

Jestliže si nechcete žádat o krátkodobou půjčku, můžete zvolit půjčku dlouhodobou, která vám dá víc času na splacení. Počítejte ale s tím, že je to závazek na dlouhou dobu.