Sms půjčky pro problémové klienty použijte na drobné rekonstrukce v bytě

Má váš starý byt nějaké ty vady na kráse a tak by bylo záhodno pustit se do jejich oprav? Nebaví vás už chodit kolem rozbitých stěn, zničené podlahy nebo nefunkčních světel na chodbě? Rádi byste se vrhli do opravy a rekonstrukce, ale nemáte na ně peníze? Pokud zvažujete využít půjčku, ale obáváte se, že vám ji banky neschválí kvůli nízkému příjmu nebo proto, že jste v minulosti nespláceli své závazky včas, můžete se bez obav obrátit na sms půjčky pro problémové klienty.

O co se jedná?

Sms půjčky jsou formou krátkodobých půjček, které poskytují nebankovní společnosti. Patří mezi ně také mobil půjčka nebo půjčka před výplatou každému. Jejich výhodou je rychlé dodání peněz na účet bez nutnosti plnit přísné požadavky. Jedinými podmínkami pro jejich schválení je věk minimálně 21 let a české státní občanství. Díky tomu na ně dosáhnou i lidé, kteří by u běžných bank nepochodili.

Kdo tedy může sms půjčky pro problémové klienty využít?

O výhodnou půjčku si může požádat třeba:

  • žena na mateřské
  • matka samoživitelka
  • nezaměstnaní
  • zadlužení
  • studenti
  • senioři

Stačí jen vyplnit žádost pomocí online formuláře a odeslat ji nebankovní společnosti. Ta po vás nepožaduje ani výpis z rejstříku trestů, potvrzení o výši příjmu nebo nahlédnutí do registru dlužníků. Dokonce nepotřebujete ani ručitele či zástavu.

O kolik peněz si můžete říct?

Sms půjčky pro problémové klienty vám poskytnou až 10 000 Kč. Sami si však zvolíte konečnou sumu, takže nemusíte využít celou nabízenou částku. Stejně tak dobu splatnosti můžete nastavit tak, aby vám vyhovovala. Standardně byste se měli vejít mezi 7 až 45 dnů, pokud však víte, že smluvený termín nedodržíte, můžete si vyžádat jeho posunutí o dalších 30 dnů.