Z nebankovní půjčky ihned na účet pořídíte parádní dětské pískoviště

Už se těšíte, až si budete užívat dny volna na zahradě? Letos ale s tím rozdílem, že už máte větší dítko a hledáte způsob, jak ho na zahradě zabavit? Skvělou zábavu nabízí pískoviště. Na světě snad není dítě, které by se při hře na písku nedokázalo bavit dlouhé hodiny. Nemáte na pořízení nového pískoviště dost peněz, ale nechcete vaše dítko o skvělou zábavu ochudit?

Řešením jsou nebankovní půjčky ihned na účet

Nové pískoviště na zahradu se dá sehnat za několik set a nebo i tisíc korun. Záleží na tom, jak velké je. Například malá pískoviště z plastu koupíte za cca 1 000 korun. Větší – dřevěná pískoviště se dají sehnat i za cenu okolo 5 000 korun. Počítejte i s dalšími náklady. Je třeba například koupit písek, v případě dřevěných pískovišť ještě impregnaci na dřevo. Z vyšší částky nemějte strach. Z nebankovní půjčky ihned na účet získáte až 10 000 korun.

Jak na vyřízení nebankovní půjčky ihned na účet?

Nejdříve se musíte rozhodnout, kolik chcete do nového pískoviště investovat. Nebankovní půjčky ihned nabízí maximálně 10 000 korun. Koupit tedy můžete i hodně velké pískoviště a k tomu ještě velké množství hraček, které nesmí na písku chybět. Vhodným doplňkem k pískovišti je slunečník. Nebankovní půjčky jsou vaše během několika málo minut. Vyplňuje se krátká online žádost. Stačí vyplnit:

  • jméno a příjmení
  • adresu
  • místo bydliště
  • číslo bankovního účtu
  • rodné číslo a další.

K žádosti připojte scan občanského průkazu, aby si nebankovní společnost mohla zadané údaje ověřit.

Jaké mají nebankovní půjčky ihned na účet výhody?

Patří mezi půjčky bez registru a poplatku – půjčit si mohou i lidé, kteří nemají dobrou finanční minulost. Výhodou také je, že není třeba dokazovat výši příjmu.