Z nebankovní půjčky si pořídíte novou sekačku

Máte zahradu a chcete, aby trávník na ní vypadal co možná nejlépe? Vaše stará sekačka už vypověděla službu a vy musíte co nejdříve koupit novou, abyste se mohli pustit do práce? Nejdříve popřemýšlejte o tom, jaký typ sekačky se na vaši zahradu hodí. Na velké pozemky je nejlepší sekačka benzínová, menší plochy hravě zvládne sekačka elektrická. Pokud vlastníte jen malý pozemek, pořiďte si robotickou sekačku. Jedná se sice o odlišné druhy, jejich cena je ale srovnatelná. Vždy to pro vás bude znamenat investici několika tisíc korun.

Nebankovní půjčky jsou štědré

Naštěstí pro vás nemusíte finance zase až tak řešit, protože se jako rychlá finanční injekce nabízí nebankovní půjčky ihned. Ty i vám nabízí částku od 500 do 10 000 korun s tím, že si sumu zvolíte podle potřeb. Musí to ale být částka v řádech stokorun, tedy například 1800, 2700 apod. Je také výhodou, že si každý žadatel volí dobu splatnosti. Její interval je od 7 do 45 dní. Je lepší si den splatnosti nastavit tak, aby vycházel na všední den. Peníze budete totiž posílat bankovním převodem, takže pokud by byl den splatnosti o víkendu, nemusely by dorazit, protože banky o víkendu nepracují.

Nebankovní půjčky jsou dostupné nepřetržitě

Nebankovní půjčky poráží bankovní produkty i v tom, že jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nebankovní společnost má nepřetržitou pracovní dobu, takže půjčky vždy schválí do několika minut od obdržení žádosti.

Nebankovní půjčky ihned jsou i zdarma!

Pokud si budete o peníze u nebankovní společnosti žádat poprvé, nastavte si sumu na 9000 korun a splatnost na 30 dní, nebudete platit ani korunu navíc.