Z nebankovní půjčky si půjčíte na nové zahradní vybavení snadno

Už máte za sebou první práce na zahradě a zjistili jste, že vaše vybavení není nic moc? Potřebujete si pořídit nové hrábě, lopatu, motyčku či dokonce novou sekačku? Peníze vám ale chybí a výplata přijde až za několik dní? Nemůžete nákup už déle odkládat? Pokud se rozhodnete pro rychlý nákup, můžete k němu využít peníze z nebankovní půjčky. Proč je to výhodné a kolik si půjčíte během několika minut?

Nebankovní půjčky jsou výhodnější!

Nebankovní půjčování není v České republice nic neobvyklého. Nebankovní půjčka je tu s námi již od roku 2005, proto rozhodně nejsou na místě obavy, že by vás někdo okradl. Nebankovní půjčka je seriózní finanční produkt, který poskytuje prověřená nebankovní společnost. Je určena pro všechny, kdo si rychle potřebují půjčit peníze a z nějakého důvodu je odmítají v bance. Jsou tu i pro ty, kdo si bankovních produktech myslí „své“ a přišli na to, že nejsou tak výhodné, jak se mohou tvářit. Tak například kreditní karta. Ta vám slibuje až několik desítek tisíc a bezúročné období, jenže když ho překročíte, budete se potýkat s vysokou úrokovou sazbou, která u kreditních karet dosahuje až 20 %.

Nabídka nebankovní půjčky je férová

Nebankovní půjčka je od té bankovní také velmi liší v přístupu. Nebankovní společnost stanovila podmínky tak, aby si mohl půjčit každý a během několika minut. Při jednání s bankou to naopak někdy vypadá, že dělá všechno pro to, abyste si peníze půjčit nemohli.

Kolik a na jak dlouho?

U půjčky ihned si každý sám volí dobu splatnosti a sumu, a to v těchto mezích:

  • splatnost 7 až 45 dní,
  • suma 500 až 10 000 korun.