Z nebankovní půjčky zaplaťte lázeňské procedury

Máte za sebou náročný pracovní měsíc a rádi byste si udělali radost příjemnou masáží, návštěvou kadeřníka nebo novou manikurou? Zvažujete, že si dopřejete lázeňský víkendový pobyt? Pokud vám ještě nedorazila zasloužená výplata, ale vy nechcete čekat ani o minutu déle, vyžádejte si nebankovní půjčku, ze které můžete wellness a relaxaci zaplatit. Např. půjčka před výplatou každému je pro takové účely ideální.

Nebankovní půjčky na všechno

Ať už vám chybí peníze na ubytování nebo na příjemné porcedury, nebankovní půjčky všechny vaše náklady pokryjí. Poskytnou vám totiž až 10 000 Kč, ze kterých hravě zaplatíte třeba:

  • perličkovou koupel
  • masáž obličeje
  • peeling celého těla
  • letní pedikúru
  • kadeřnické služby
  • ruční lymfodrenáž

Jak nebankovní půjčky sjednáte?

O půjčky bez registru a poplatku si můžete zažádat z pohodlí vašeho domova a to kdykoliv potřebujete. Jsou vám totiž k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže je sjednáte klidně i v noci. Stačí vám, když vyplníte online formulář, který odešlete nebankovní společnosti. Není třeba navštěvovat žádnou pobočku ani zajišťovat množství složitých dokumentů. K žádosti nepotřebujete dokládat ani potvrzení o výši příjmu nebo výpis z rejstříku trestů. Díky tomu si mohou wellness víkend dovolit i ženy na mateřské, studenti, nezaměstnaní nebo matky samoživitelky.

Myslete na dobu splatnosti

Rychlé půjčky patří mezi krátkodobé typy půjček a proto se s nimi neuvážete společnosti na dlouho. Peníze jsou vám k dispozici na 7 až 45 dnů a můžete si sami vybrat, jakou dobu splatnosti si zvolíte. Termín je nutné dodržet, jinak budete hradit smluvní pokuty. Nemějte ale obavy. Pokud zjistíte, že částku nestihnete vrátit ve smluveném čase, můžete si za poplatek vyřídit prodloužení doby splatnosti o dalších 30 dnů a to až 2x.