Z nebankovní půjčky získáte peníze na nový fotoaparát snadno

Používáte k focení fotoaparát a chtěli byste si pořídit nový model? Váš vysněný foťák je nyní možné koupit výhodně, ale vy toho litujete, protože vám chybí ještě několik tisíc korun? Šance na výhodný nákup se už nemusí opakovat. Když si půjčíte peníze z nebankovní půjčky, můžete mít nový přístroj třeba ještě dnes. Jak si půjčku vyřídit a co k tomu budete potřebovat?

K vyřízení nebankovní půjčky stačí občanský průkaz

Pokud jste někdy žádali o půjčku v bance, jistě vás nemile překvapilo, jak zdlouhavé to je. Banka chce například minimálně dva průkazy totožnosti, prověří si vás a až poté vydá stanovisko, zda vám úvěr poskytne. Problém také je, že banky nabízí půjčky od 20 000 korun výše, což je na nový fotoaparát až příliš. Navíc půjčka z banky znamená závazek, že budete muset měsíčně splácet. Pokud k nákupu využijete nebankovní půjčku, nic takového vás nečeká. Bude vám stačit, když se z domu připojíte na internet a uděláte si scan obou stran vašeho občanského průkazu.

Postup vyřízení nebankovní půjčky

  1. na kalkulátoru si zvolíte sumu
  2. současně se sumou si zvolíte dobu splatnosti
  3. vyplníte žádost a k žádosti nahrajete scan
  4. formulář odešlete

Jak výhodné nebankovní půjčky jsou?

Půjčka má tyto možnosti nastavení:

  • suma v rozmezí 500 až 10 000 korun
  • splatnosti od 7 do 45 dní

Potěší, že si lze požádat o prodloužení. To se dá udělat dvakrát, pokaždé o 7 až 30 dní. Využít můžete kteroukoliv z variant nebankovní půjčky. Nabízí se například:

Všechny zmíněné mají stejné podmínky.