Z půjčky bez registru a poplatků zaplaťte novou lednici

Přestala vám chladit lednice a její oprava by vyšla příliš draho? Vyplatí se vám více, když budete investovat do nové, jenže na ni nemáte našetřené peníze? Lednice patří k základnímu vybavení kuchyně, bez kterého si už téměř žádná domácnost nedovede představit život. Uskladní vám potraviny na dlouhou dobu a proto se vyplatí vzít si na její pořízení půjčku. Pomocí půjčky bez registru a poplatků ji můžete nakoupit už zítra, protože ji sjednáte snadno a rychle.

Půjčky bez registru a poplatků jsou tak jednoduché

Hledáte společnost, která vám poskytne peníze bez zbytečných průtahů a ještě se vyhnete placení poplatků a složitému papírování? Pak jste našli tu pravou! Půjčky bez registru a poplatků fungují stejně jako mobil půjčka. Sjednáte je z pohodlí vašeho domova a to kdykoliv bude třeba. Nebankovní společnosti ji totiž poskytují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže si o ně můžete požádat klidně i o víkendu nebo v noci. Stačí vám vyplnit osobní údaje do online formuláře a pak jen čekat, až obdržíte peníze na účet.

Jaké jsou podmínky půjčky?

Podmínky pro poskytnutí finanční podpory jsou dvě:

  • musíte mít české státní občanství
  • musí vám být minimálně 21 let

Pokud tato kritéria splňujete, pak máte vyhráno. K žádosti nemusíte dokládat ani potvrzení o výši příjmu, výpis z rejstříku trestů nebo nahlédnutí do registru dlužníků. Díky tomu si novou lednici mohou dovolit i nezaměstnaní, matky samoživitelky, studenti nebo senioři.

Do kdy je třeba nebankovní půjčky ihned vrátit?

Zapůjčenou částku, která může činit až 10 000 Kč, je třeba vrátit v době splatnosti, kterou si můžete sami zvolit. Standardně se pohybuje mezi 7 až 45 dny, ale je umožněno ji posunout o dalších 30 dnů a to až 2x.