Z Sms půjčky pro problémové klienty si koupíte nový špičkový telefon

Váš starý telefon už přestává sloužit a vy se poohlížíte po novém? Zůstává u vás ale pouze u koukání, protože na účtu nemáte dost peněz na koupi telefonu? Nákup nemusíte odkládat ani v případě, když patříte mezi problémové klienty a banka vám odmítá vydat kreditní kartu, se kterou jste chtěli nákup uskutečnit. Měli byste vědět, že můžete využít SSms půjčky pro problémové klienty. Je v mnohém výhodnější než kreditní karta.

Hlavní výhody Sms půjčky pro problémové klienty

Sms půjčky pro problémové klienty nejsou vázány na výši příjmu. Pokud budete u banky žádat o vydání kreditní karty, nejdříve si vás banka prověří. Je třeba vědět, že banky mezi sebou sdílí jména problémových klientů. Děje se tak v rámci registru dlužníků. Jestliže zde vaše jméno je, nemáte u banky šanci uspět. Sms půjčky pro problémové klienty tak nefungují, což je patrné z jejich názvu. Naopak jsou tu od toho, aby problémovým klientům pomohly. Poskytuje je nebankovní společnost, která do registru dlužníků nenahlíží. Další velkou výhodou je, že patří mezi nebankovní půjčky ihned. Půjčku vyřídíte z pohodlí domova během několika minut.

Sms půjčky pro problémové klienty a podmínky

Nebankovní půjčka pro problémové klienty má jen 3 podmínky:

  1. žadatel musí být starší než 21 let a nesmí mu být více než 85 let
  2. žadatel musí mít české státní občanství
  3. žadatel nesmí nebankovní společnosti dlužit v rámci jiného úvěru

Jestliže by měl žadatel jinou aktivní půjčku, musel by ji nejdříve splatit.

Je třeba si dávat pozor!

Jestliže si chcete nebankovní půjčku vzít, je třeba si vše dobře spočítat. Výhodou je, že vám nebankovní společnost ihned na začátku sdělí, jak vysoký poplatek budete platit. Spočítejte si, jestli bude ve vašich schopnostech peníze včas vrátit.