Zaplatí půjčka ihned dovolenou v Chorvatsku? Je i jiná možnost?

Konec zimy je nejlepší čas pro plánování letní dovolené. Právě v této době se objevují první nabídky na ubytování i na celé zájezdy za příjemné ceny. Cestovní kanceláře se snaží prodat zájezdy levně, aby měly jistotu výdělku. Právě toho se vyplatí využít.

Jak pomůže Půjčka ihned?

Chorvatsko patří mezi velmi populární dovolenkové destinace. Proč?

  • je tu levně
  • nabízí bohaté možnosti ubytování
  • moře je krásně čisté
  • na většině pláží je pozvolný vstup do vody
  • domluvíte se zde česky
  • z České republiky je to jen několik hodin jízdy

Dobrá zpráva je, že dovolená v Chorvatsku nemusí stát více než 10 000 Kč. Pod 10 000 Kč se vejdete i v případě, když kupujete ubytování pro celou rodinu v kempu i v apartmánu. Právě tuto částku nabízí i půjčka ihned, která funguje na stejném principu jako půjčky do výplaty.

Půjčka ihned a její možnosti

Prostřednictvím půjčky si můžete vzít minimálně 500 Kč a maximálně 10 000 Kč. Financovat s ní v pohodě můžete celou dovolenou. Stejně jako částku si volíte i dobu splatnosti. Tu lze nastavit na 7 až 45 dní. Pokud byste měli se splácením problém, je možné si požádat o prodloužení termínu splatnosti. Žádá se o něj online a je možné termín prodloužit 2x celkem o 60 dní. Za prodloužení se platí poplatek.

Lze to i jinak?

Peníze je možné rychle získat ještě z kreditní karty. U ní ale platí pouze 30 dní dlouhé bezúročné období. Pokud nevrátíte peníze v něm, budete muset platit úroky. Ty se počítají z celé navrácené částky a za každý den prodlení. I půjčka 5000 Kč by se proto nemusela vyplatit.